O firmie Polstarter

Polstarter – doświadczony partner

Firma powstała w 1990 roku, a miniony czas to pasmo kolejnych sukcesów na rodzimym i międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Zespół tworzy silna grupa specjalistów, profesjonalistów i zawodowców w swoich fachach, co bezpośrednio przekłada się na dynamiczną, satysfakcjonującą współpracę. Dynamika rozwoju, dbałość o detale świadczonych usług zaowocowały faktem, że Polstarter należy do wąskiego grona największych firm w Europie zajmujących się uszlachetnianiem rozruszników i alternatorów. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie!

Najlepsi w branży – to zobowiązuje!

Lata doświadczeń zmierzających do maksymalizacji wiedzy w zakresie regeneracji rozruszników i alternatorów zaowocowały z jednej strony 50-osobowym zespołem pracowników, z drugiej opinią, że jesteśmy jedną z największych, a jednocześnie najlepszą firmą w tej branży w Europie. Dzięki temu możemy pracować na skalę przemysłową w regeneracji oraz dystrybucji nowych rozruszników i alternatorów. Naszym priorytetem jest takie uszlachetnianie podzespołów, by ich jakość przekładała się na długie lata bezawaryjnego użytkowania. Aby zapewnić taki efekt – poświęcamy wiele środków i uwagi na wieloetapową kontrolę wewnętrzną każdego z etapów pracy. Bezkompromisowe zaangażowanie, kontrola jakości, dynamiczny rozwój to bazowe filary Polstarter, który dzięki temu jest czołową firmą w wydajności i organizacji pracy w Europie.

Prowadzimy również dystrybucję na terenie kraju. Naszym celem jest uszlachetnienie podzespołów tak, aby zapewnić im najwyższą jakość, co przekłada się na długi okres bezawaryjnej eksploatacji. Dodatkową zaletą regeneracji jest ochrona środowiska naturalnego, poprzez stosowanie komponentów pochodzących z recyklingu, które w innym wypadku zanieczyszczałyby środowisko.